Geslaagden Commanderij College eerste tijdvak 2017

donderdag 15 juni 2017 - 12:29|

GEMERT-BAKEL - Vorige week woensdag kregen middelbare scholieren van het Commanderij College de langverwachte uitslag van hun examens. Voor verreweg de meeste leerlingen kon de vlag uit: ze zijn geslaagd! Helaas is een aantal leerlingen gezakt en ze hebben geen mogelijkheid meer om in de herkansing het examen te halen. Veel van deze leerlingen komen volgend jaar terug en gaan een nieuwe poging doen die hopelijk succesvol zal zijn. En tot slot gaan de komende dagen diverse leerlingen héél hard werken om te zorgen dat ze in de herkansing alsnog hun diploma halen.

Cum Laude
Er waren dit jaar ook weer een aantal leerlingen cum laude geslaagd: Manon Reijbroek en Ineke Somers (havo), Maaike van Linschoten en Dirk van Sleeuwen (Atheneum), Ferdy Baltussen en Nicky Colen |(gymnasium), Jannes van Lankveld (vmbo basisberoepsgerichte leerweg), Pleun van der Wijst (vmbo theoretische leerweg), Rick Saris (vmbo theoretisch gemengde leerweg, locatie laarbeek)

Locatie havo/vwo

Havo
Cultuur en Maatschappij: Floor Gielen uit De Mortel; Annette van Amstel, Nienke van den Broek, Noor Chambon, Mayke Vissers uit Gemert; Anke Jansen uit Mariahout.
Economie en Maatschappij: Jeroen Beekmans, Anette van der Heijden, uit Beek en Donk; Vayaan Bame, Dimphy van Eenbergen, Kim van den Elzen, Sophie van Lankveld, Meike Rooijakkers, Yvette Teunissen uit Boekel; Pippi van Duijnhoven uit De Mortel; Merel Berkvens uit De Rips; Roel Vermeulen uit Elsendorp; Melanie Biemans, Sjoerd van den Bogaard, Dick van Dommelen, Kiki Eikelenboom, Koen Hazenveld, Luc van de Laar, Tom Manders, Rico Verhees uit Gemert; Guus Fonken, Anne van Hout, Jordan van Kilsdonk uit Handel; Melissa Dols uit Lieshout; Jeffrey Leenders uit Mariahout.
Natuur en Gezondheid: Myrne van Erp, Nina Leenders uit Beek en Donk; Zite Arts, Jorg Dijsselbloem, Michelle van Eerdt, Marieke Oppers uit Boekel; Linda van den Heuvel, Mirthe van den Heuvel, Laura Swinkels uit De Mortel; Nino Smits uit De Rips; Juul van Rooij uit Elsendorp; Giel Biemans, Julia Gruijters, Casper van Kessel, Ties de Louw, Femke Manders, Isa Martens, Iris Nooyen, Jelle van der Pol, Ineke Somers, Vera Swinkels, Judith Verbakel, Renee Verhagen, Remke Verheijen, Emma van Vlijmen uit Gemert; Willem van den Bosch, Marit de Bresser, Floor Graat, Mex van de Kerkhof, Wesley Krol, Sylvie Swinkels uit Handel; Terry van den Hurk uit Lieshout; Tim Barten, Ada Kornuijt uit Mariahout.
Natuur en Techniek: Manon Reijbroek, Nick Verschuren uit Boekel; Pien van Loon uit Boerdonk; Joris van Lankveld uit Erp; Lars van Berlo, Mark van den Elsen, Cas Janssen, Stan Leenders, Luc Scheepers, Willem Tielemans Zamora, Wesley Vermeulen, Mark Vermeulen, Dirk van der Vrande uit Gemert; Glenn van Mullem uit Helmond; Toon Spitshuis uit Lieshout.

Atheneum
Cultuur en Maatschappij: Indy Raaijmakers uit Beek Donk; Samira Werts uit Gemert.
Economie en Maatschappij: Loes van Kreij, Kim van Schijndel, Evi Smits uit Beek en Donk; Rob Baggermans, Merijn Hijzelaar Tim Vereijken; Jayson van Vijfeijken uit Lieshout.
Natuur en Gezondheid: Marie-Louise Beekmans, Sjoerd van Erp, Maaike van Linschoten, Loes Vermeulen uit Beek en Donk; Sibel Bahtiri, Linde van den Berg uit Boekel; Celine Bevers uit Elsendorp; Ella van Lieshout uit Erp; Jip Bangma, Bart van Beurden, Tom van Dijck, Keren Tamasial, Sam Verhagen uit Gemert; Daan de Groote uit Lieshout; Laura Stoop uit Mariahout.
Natuur en Techniek: Ayreon Baron uit Beek en Donk; Bart van den Berg, Thijn van der Horst, Tim van Lankveld, Dirk van Sleeuwen uit Boekel; Roel van Hoof uit De Mortel; Luuk Sommers uit Elsendorp; Julian van Daal, Jelle de Jonge, Bram Pasveer uit Gemert; Britt van de Laar uit Handel.

Gymnasium
Economie en Maatschappij: Emma van Gemert, Jeroen Minheere, Frederieke Rovers, Bram Vermunt uit Gemert.
Natuur en Gezondheid: Maxime Okhuijsen uit Erp; Iris Verhoeven, Aniek Westerdijk uit Gemert.
Natuur en Techniek: Timo Smits uit De Mortel; Ferdy Baltussen, Nicky Colen uit Gemert.

Locatie vmbo Gemert

Basisberoepsgerichte leerweg
Handel & Administratie breed: Tim van der Helm uit Gemert.
Landbouw breed: Cor-Jan van Teeffelen uit Beek en Donk; Kevin Strijbosch uit Boekel; Mardia Imankarijo uit Erp; Sjors Geerts uit Handel.
Techniek bouw: Nick Caris uit Bakel; Dennis van Dijk, Joël Martens uit Beek en Donk; Jowan van der Cruijsen uit Boekel; Jelle Vogels uit Erp; Kai van der Putten, Ferry Verhees uit Gemert; Leslie Heerdink, Marc Opheij, Ivan Panhuijzen, Remon Swinkels uit Lieshout; Giel van den Akker uit Venhorst.
Techniek elektro: Rick van den Elzen, Bart van den Heuvel, Osman Maalin uit Beek en Donk; Dennis Schürmann uit Erp; Joris Cornelissen uit Gemert; Laurence de Bruin uit Helmond; Samir Carkic uit Lieshout.
Techniek metaal: Jens van den Tillaar, Peerke Verbeeten uit Aarle-Rixtel; Axel van den Heuvel, Rick Slits uit Bakel; Nick van Berlo uit Beek en Donk; Youri van der Aa, Jesse van Haandel; Paul Manders uit Boekel; Daan Janssen, Collin van de Riet, Giorgio Steinbach uit Gemert; Tijn van den Elsen uit Handel; Sander van Thiel uit Helmond; Niek van Uden uit Mariahout; Marco Janssen, Jannes van Lankveld uit Venhorst.
Zorg & Welzijn breed: Maud van Brug, Marinda van de Ven uit Aarle-Rixtel; Judith van Meel, Mona Saeed-Hashi uit Bakel; Irene Bouw, Eva Kuipers, Iris Manders uit Beek en Donk; Sanne van de Crommert, Ilse Hendriks uit Erp; Mariëlle Donkers, Joanna de Man, Anne Meulensteen, Noëlla Steinbach uit Gemert; Floor Kuipers uit Handel; Naomi Gallart, Monika Kalinowska uit Helmond; Sil Aarts uit Mariahout.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Handel en Administratie breed: Esmée van den Nieuwenhof, Dewi Siroen uit Bakel; Evi van Meel uit Beek en Donk; Evelien Bijvelds, Merle Coolen, Maud Smit, Juul Termeer uit Boekel; Jauk van den Elzen uit De Mortel; Luuk Beckers uit De Rips; Cas Beekmans, Aukje Kuipers uit Erp; Joske van Asseldonk, Tijn van Asseldonk, Pleun van Steenis uit Gemert.
Landbouw breed: Femke Verberne uit Bakel; Rob van den Berg, Myra Koonings, Pieter van Lankveld uit Boekel; Celest Krebbers, Fleur Peeters uit De Rips; Jolijn van de Mortel uit Gemert.
Techniek bouw: Martijn Huibers uit Aarle-Rixtel; Jorg van den Heuvel, Glenn Wilbers uit Bakel; Bart van der Kruissen, Mart van de Wijdeven uit Beek en Donk; Tijn van den Tillaer, Bram Vink uit Erp; Jordy Bexkens uit Handel; Luc de Wit uit Mariahout.
Techniek elektro: Kay van Gerwen uit Aarle-Rixtel; Roger de Veth uit Bakel; Michael Hollanders, Lars van Hout uit Beek en Donk; Hazem Ben Rouba, Davey van den Eijnde uit Gemert; Chiel Donkers uit Handel; Kiky Mennen, Azran Paenen uit Lieshout.
Techniek metaal: Charley van Hoof, Sander van Schijndel uit Aarle-Rixtel; Jop Willems uit de Rips; Daan Beekmans, Ronald van Schijndel uit Helmond.
Zorg & Welzijn breed: Pien van Eindhoven uit Aarle-Rixtel; Nikita Aarts, Lola Verhoeven uit Bakel; Wendy Dekkers, Fenna van Lierop uit Beek en Donk; Zoé Bos, Zoë Hoeksema, Kyara Nooijen, Pleun Termeer uit Boekel; Romy van de Vossenberg uit Elsendorp; Femke Blummel, Kimberley Hensen, Renate Leenders, Maud Roijakkers uit Gemert; Ilona Takken uit Handel; Juul van Schaijk uit Helmond; Maud van Eert, Ilse Manders uit Venhorst.

Gemengde leerweg
Handel & Administratie breed: Stan Janssen uit De Mortel.
Landbouw breed: Thomas van Kessel uit Boekel; Ruud Bekkers, Lars de Groot uit De Rips; Janske Croijmans, Mark Kanters uit Erp; Thijs Janssen uit Gemert; Guus Kanters uit Venhorst.
Techniek breed: Damian Janssen uit Beek en Donk; Jesper Bouw, Rens van Eerdt, Gijs van Hout, Jelle Jelsma, Stijn Rovers, Roy Smit, Loeka Thonies uit Boekel; Bram van den Biggelaar uit De Mortel; Siem Nooijen uit De Rips; Koen Koks uit Gemert.
Zorg & Welzijn breed: Naomi van de Vossenberg uit Gemert; Emma Egelmeers uit Mariahout.

Theoretische leerweg
Economie: Robin Driessen uit Bakel; Mandy Habraken, Leonie Neijts, Seyihan Yildirim uit Beek en Donk; Noa de Gruiter, Maikel van Hees, Thom Ketelaars, Nienke Klokgieter, Dionne van de Ven, Femke Willems uit Boekel; Demi Gruijters uit De Mortel; Sophie van den Bosch, Sam van den Crommenacker, Tristen Koolen, Jordy Muselaers, Ties Welten uit Erp; Fons Brouwers, Tommy Egelmeers, Emma En Neg, Ward Goedee, Luc Hendriks, Emma Nooijen, Bobbi van Oosterhout, Lucas Op ’t Eijnde, Femke Strijbos, Lizzy Verhappen, Anouk Verheijen, Wietske Vissers uit Gemert; Lisa van Eerdt, Joep Gerrits uit Venhorst.
Landbouw: Fabiënne van Deuveren uit Gemert.
Techniek: Jelle van Houtum, Thijs van Lankveld, Marc Ossendrijver, Eline van de Valk uit Boekel; Jochem Donkers uit Boerdonk; Alex van Schijndel, Evi van de Vossenberg uit Gemert; Stan Smits uit Milheeze.
Zorg & Welzijn: Fenne Bindels, Maud van Exel, Roel Spierings, Yoni Strijbos, Lisse van de Ven uit Boekel; Noé Manders uit De Mortel; Fenna van den Boom, Kim van de Crommert, Marlie van der Doelen, Jolijn van Schijndel uit Erp; Maud de Groot, Kira van Lieshout, Maaike Schraven, Nena Segers, Isa van Wanroij, Yentl Zinken uit Gemert; Eef Graat, Loes Verstraten uit Handel; Patty Duijmelinck uit Lieshout; Isis Brandts, Kim van de Laar, Suze van Rijsewijk, Britt van de Wetering, Pleun van der Wijst uit Venhorst.

Locatie VMBO Laarbeek

Kaderberoepsgerichte leerweg
Dienstverlening & Commercie: Kim Emonds, Thijs Fransen, Ilse van Hout, Jeffrey Ket, Harm Raijmakers, Rens van Schaik, Maciek Trojak, Juul Verbeeten uit Aarle-Rixtel; Noah Beniers, Teun Faust, Jamie van Handenhove, Anouk van der Heijden, Mila Jansen, Ellen van Kaathoven, Evelien van de Kerkhof, Stan van de Laar, Thom van Leuken, Elja van Schijndel, Anne Verrijt, Djalino Wagner, Kane van de Walle uit Beek en Donk; Yorick Dekkers uit Eindhoven; Niels Gras, Luca van de Laar uit Gemert; Glenn de Ronde uit Gerwen; Yuan Bozelle, Marieke Buis, Nick Derison, Alejandro Garrido Alvarez, Thomas Lemaire, Rana Öcalan, Max Relou, Sven Uitterlinden, Anouk Vorselaars uit Helmond; Kirsty van Berlo, Iris van Bokhoven, Rudy van den Heuvel, Margee Hilgerdenaar, Tim Hink, Puck Mennen, Jeremy Raaijmakers, Edwin Verbakel, Lars Visser uit Lieshout.

Theoretisch/gemengde leerweg
Economie: Tim Bakermans, Lindi Beerens, Rowen Bongers, Gijs van Bragt, Lyonne de Groot, Rick van Heijnsbergen, Nick van Hoof, Marlie van der Kuijlen, Mike Loos, Neann Meeuws, Marte Megens, Wessel Zomers uit Beek en Donk; Vince van Mierlo, Vera van der Sanden uit De Mortel; Denzel Boonstra, Mara Busio, Joy Lynn Geeven, Lauren Gruijters, Sjoerd van den Hoogen uit Gemert; Noor Buys, Jolijn Pleging uit Helmond; Noor Aalders, Jordy van den Eijnden, Nikki IJsveld, Lotte Jacobs, Marvin Jansen, Igor van Loosdregt, Thijs van Rooi uit Lieshout; Mike van Zutphen uit Mariahout; Luuk van Gils uit Nuenen.
Techniek: Glenn van den Heuvel, Mees Vereijken uit Aarle-Rixtel; Ronnie Sterken uit Bakel; Jimmy Bekkers, Dion Janssen, Daan Meulensteen, Teun Potters, Max van de Vossenberg, Niels van de Wetering, Tim van der Zanden uit Beek en Donk; Marvin van Dommelen uit De Mortel; Rik de Haard, Tim de Haard, Chiel van Heugten, Gijs Roijakkers, Niels Rutten, Jesper Vervenne uit Gemert; Rick Saris, Sjoerd Waterschoot uit Helmond; Roel de Laat, Roos Peren, Madelief Swinkels, Tygo van de Weijer uit Lieshout; Luc Berkvens, Job Eleveld, Tim Speek, Niels Vissers uit Mariahout.
Zorg & Welzijn: Anne van Stiphout, Maartje Verschuren, Thomas van Vlerken uit Aarle-Rixtel; Kevin Bakermans, Liza Bliekendaal, Daphne van Bommel, Fleur Donkers, Lieke van den Eijnden, Fréderique Miersma, Deveny Smits, Noa Smits, Liz van de Vossenberg uit Beek en Donk; Julia van den Elzen, Pleun de Gouw, Koen Iven, Ralien Verhoeven, Thijs Verstappen uit Gemert; Tim de Greef, Djaya van Stiphout uit Helmond; Marinka de Groot, Charlotte Smits uit Lieshout; Kayleigh Donkers, Janne Heesakkers, Sanne van Lierop, Dirk Vissers uit Mariahout.

Praktijkonderwijs
Leerlingen die met een getuigschrift of een bewijs van deelname de school gaan verlaten
Chander Rovers uit Beek en Donk; Dennis Coppens, Dani Hendrikx uit Boekel; Marieke Adriaans, Harold van den Broek, Jela van Cuijk, Kevin van den Hurk, Sem de Sadeleer uit Gemert.

Gerelateerde nieuwsberichten

Pony en paard gered bij stalbrand BAKEL - In Bakel is aan de Nuijeneind in de nacht van zondag op maandag een paardenstal afgebrand. De brandweer rukte, omdat het een uitslaande brand betrof, uit met twee... 22 juni 2020 - 12:50
Wie wordt de koning van de quiz? REGIO - Helaas geen Koningsdag dit jaar. Het coronavirus zorgt ervoor dat alle activiteiten zijn afgelast. Om iedereen toch een leuke dag te bezorgen presenteren wij aankomende donderdag in de... 22 april 2020 - 14:28
Quizfanaten opgelet! REGIO – De grote ‘ik zit toch maar thuis quiz’ zit erop. Deelnemers hadden tot 6 april om hun antwoorden in te sturen en deden dat met grote getalen, dank... 9 april 2020 - 14:18
Auto in brand op Nuijeneind BAKEL - Op het Nuijeneind in Bakel is in de nacht van zaterdag op zondag een auto in brand gevlogen. De auto stond geparkeerd nabij camping De Kanthoeve en vatte... 30 maart 2020 - 09:40
Supermarktondernemer: hamsteren onnodig REGIO – Nadat gisteren voor heel Nederland aangescherpte maatregelen van kracht gingen met betrekking tot het coronavirus, verschenen overal in de media foto’s van lege schappen en hamsterende supermarktbezoekers. “Helemaal... 13 maart 2020 - 15:15
Whatsapp-oplichting neemt toe in de Peel REGIO – Whatsapp-oplichters worden steeds actiever in de Peelregio. De politie ziet een toename in het aantal aangiftes en waarschuwt inwoners. De oplichters gaan dusdanig geraffineerd te werk, dat een... 14 februari 2020 - 08:59